Ślub może mieć swój klimat

Wielu ludzi myśli, że ślub – choć jest ważnym wydarzeniem dla każdej pary, zawsze wygląda tak samo. No i faktycznie, podstawowe punkty mamy takie same, bo przecież najpierw jest uroczyste składanie przysięgi, czy to w kościele czy w urzędzie stanu cywilnego, a następnie goście wraz z Młodą Parą przenoszą się na salę, gdzie będzie trwała impreza aż do rana. Jednak prawda jest taka, że każdy ślub ma swój klimat, a to dlatego, że każda para jest inna, każda oczekuje czegoś innego od tego wydarzenia i każda przygotowujemy go pod siebie.

Ciekawe akcenty

To co powoduje, że śluby są tak niesamowite i jednocześnie odmienne od siebie, to drobne akcenty, które wstawiane są przez Parę Młodą. Jedni zdecydują się na wypuszczenie balonów podczas pierwszego tańca, inni zdecydują się uwolnić parę białych gołębi, a jeszcze inni postanowią, że ich pierwszy taniec ma być mixem różnych piosenek, które oni bardzo lubią.

To oznacza, że ślub i późniejsze wesele wcale nie muszą być przewidywalne, nie koniecznie musimy już z wyprzedzeniem wiedzieć co się stanie. Takie drobne akcenty sprawiają, że dane wydarzenie jest jedyne w swoim rodzaju, a dodatkowo bawimy się z różnymi ludźmi, a oni także mają wpływ na to, jaka jest atmosfera na ślubie i jak to wszystko będzie ostatecznie wyglądało.

Starodawne stroje

Czasami jest tak, że Para Młoda postanawia pójść dalej i zamiast delikatnych sytuacji, które trochę zmienią przebieg ślubu czy wesela, postanawiają trochę zaszaleć. Może się wówczas okazać, że goście zostaną poproszeni o przyjechanie w jakieś mało znane miejsce, albo na zaproszeniach może być umieszczona adnotacja odnośnie strojów, mówiąca o tym, że mają się one odnosić do konkretnej epoki. Takie pomysły sprawią, że dany ślub i późniejsze wesele, z pewnością będą niecodzienne, będą się wybijać spośród tych wszystkich wydarzeń, na których byliśmy do tej pory, a dodatkowo jeszcze będą czymś, co z pewnością będziemy wspominać z rozrzewnieniem i na długo pozostaną w naszej pamięci.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby ślub i wesele pasowały do Młodej Pary, aby odpowiadały na ich oczekiwania. Jeśli chcą oni, aby to było coś szalonego, zupełnie innego niż te śluby, które zazwyczaj są wyprawiane, to warto aby się trzymali swojego pomysłu. Goście będą zaskoczeni, ale z pewnością docenią taki pomysł i w ostateczności będą się świetnie bawić. Ślub to wielkie wydarzenie, które w większości przypadków odbywa się tylko raz w życiu. Dlatego właśnie warto dopilnować, aby był on taki, jak to sobie wymarzyliśmy.