Wesele w oku kamery

Nieco wyżej napisaliśmy o tym, jak ważne są weselne wspomnienia zapisane w postaci zdjęć. Czar fotografii jest szczególny i wszyscy o tym wiemy, ale to nie jedyny sposób na to, by móc po czasie wracać do wspomnienia tego szczególnego dnia. Doskonale pod tym kątem sprawdza się również kamera.

Usługi wideofilmowania nie są wprawdzie tak popularne jak jeszcze kilkanaście lat temu, ale wciąż mogą liczyć na zwolenników – zwłaszcza na prowincji oraz w mniejszych miastach. Firmy zajmujące się rejestracją ślubów i wesel działają obecnie inaczej niż kiedyś. Mamy już za sobą erę kaset VHS – teraz króluje zapis cyfrowy.

W ruch idą zatem wysokiej klasy kamery cyfrowe, najlepiej obsługujące jakość HD. Podobnie jak przy zdjęciach, tak i tu od wyposażenia kamerzysty wiele zależy. Warto zainwestować w sprzęt nieco więcej pieniędzy, bo im wyższy standard usług zaproponujemy, tym więcej zadowolonych klientów będzie można sobie wpisać do portfolio.

Gotowe nagranie zazwyczaj jest dostarczane klientowi w formie elegancko wydanej płyty DVD, która z pewnością będzie odtwarzana wiele razy.