Tenis ziemny i długa lista imprez rangi światowej

Zdecydowanie wiodącym sportem, który charakteryzuje się wyjątkowo znanymi zawodami jest tenis ziemny. Kojarzony głównie z pięknymi siostrami Agnieszką oraz Ulą Radwańską stanowią współcześnie wyjątkowo piękny sport, który miło się ogląda.

Jasne zasady, elegancka i czysta gra powoduje, że jest to ciekawe widowisko. Wśród całej listy imprez na pierwsze miejsce wysuwa się zdecydowanie Wimbledon, Australian Open oraz ATP World Tour Masters.

Charakteryzują się najbardziej prestiżowym widowiskiem i przyciągają największych rywali. Najlepsze rakiety świata znane od wielu lat, stanowią wzór do naśladowania dla współczesnych tenisistów.

Niemniej jednak, nadal zagraniczne reprezentacje wzbudzają największe zainteresowanie do tego stopnia, że najważniejsze nazwiska jak Nadal, Federer, Williams, czy Sharapova, jest wstanie wymienić, każdy nawet ten, kto nigdy nie miał przyjemności obejrzeć nawet jednego gema. Dlatego też imprezy sportowe w postaci rozgrywek w tenisie ziemnym to kolejny dowodów, jak duże znaczenie mają tego typu wydarzenia.