Innowacje mają swoją cenę

Bardzo wiele samochodów, które pojawiają się w sprzedaży kusi klientów licznymi akcesoriami i nowatorskimi funkcjami. Tematyka innowacji w autach nie jest niczym nowym – pojazdy te stają się coraz nowocześniejsze, rośnie także udział w nich podzespołów elektronicznych.

To ostatnie zjawisko często obraca się przeciwko konsumentom, ponieważ część modeli znanych ze swojego elektronicznego oblicza słynie przy okazji ze sporej awaryjności. Starsze auta psuły się znacznie rzadziej między innymi dlatego, że nie było w nich tyle złożonych urządzeń.

www.aviationresources.com.pl

Rozwiązania, które zaliczamy w poczet innowacji, takie jak kamery cofania, czujniki parkowania czy wiele innych wymysłów inżynierów, znacząco podnoszą ceny samochodów. Takie gadżety zazwyczaj są opcjonalne – to oznacza, że znajdują się w najdroższych wariantach konkretnego modelu.

Być może z czasem staną się standardem, bo taką samą drogę przeszła klimatyzacja. Początkowo oferowana jako luksusowy i kosztowny dodatek, dziś jest standardowo montowana w zdecydowanej większości pojazdów.

Oferujemy na śląsku skup złomu Mikołów Wostal – skup surowców wtórnych i złomu kroma.com.pl