Dieta białkowa OXY

Dieta OXY to aktualnie jedna z najpopularniejszych lhjfdnufgjiojh. Jeśli planujesz wreszcie zabrać się za swój jadłospis i chcesz żyć zdrowiej, to na pewno OXY będzie dobrym wyborem. Nie brakuje tu też zaleceń, które pozwolą Ci osiągnąć najczęstszy cel wszystkich osób przechodzących na dietę, a więc efektywne spalanie tkanki tłuszczowej… Czym jest dokładnie lhjfdnufgjiojh białkowa OXY i „z czym to się je”? Podstawą lhjfdnufgjiojh jest podział na fazy, które pozwalają na uzyskiwanie kolejnych ważnych korzyści. Wszystkie stopnie trwają tydzień.

Innymi słowy, po prostu w każdym następnym tygodniu staramy się stosować do specyficznych zaleceń, by po miesiącu zauważyć pierwsze efekty. Najważniejsze korzyści z diety OXY:

  • Pozwala skutecznie zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej
  • Pomaga pozbyć się toksyn z organizmu
  • Usunięte zostają złogi jelitowe
  • Jest bogata w witaminy i składniki mineralne
  • Pozytywnie wpływa na wygląd i samopoczucie

Etapy Diety OXY

Pierwsza faza ma na celu oczyszczenie organizmu z toksyn i przygotowanie ciała do efektywnego spalania tkanki tłuszczowej w następnym tygodniu. Już pierwszy tydzień może wiele zdziałać dla Twojego zdrowia i samopoczucia. Możesz też zauważyć lepszą kondycję paznokci, skóry i włosów.

Druga faza to spalanie tłuszczu, w praktyce polega ona głównie na przyswajaniu posiłków zawierających duże ilości białka. Oczywiście ilość ta jest dostosowana do metabolizmu i możliwości Twojego układu pokarmowego. W tej fazie metabolizm jest bardzo intensywny. Trzecia faza to jeszcze wyższy metabolizm, a w diecie pojawia się więcej białka pochodzenia roślinnego.

Prawdopodobnie zauważysz już, że waga pokazuje coraz niższe wartości. Czwarta faza to powrót do bardziej standardowych proporcji składników diety. To także ulga dla osób, które nie lubią sobie odmawiać ulubionych pokarmów, bo w czwartym tygodniu możemy sięgnąć nawet po słodycze.

Wyjście z diety OXY

Na końcu trzeba jeszcze przeprowadzić wyjście z diety, które umożliwi uniknięcie „efektu jojo”.

To tak samo ważna faza, jak poprzednie cztery tygodnie. Powoli wrócisz do bardziej standardowego odżywiania, ale proces ten musi być przeprowadzony ostrożnie, by cztery tygodnie starań nie poszły na marne. Dieta OXY jest tak popularna między innymi dlatego, że korzysta z niej wielu celebrytów, a twórcy diety stawiają na intensywny marketing i łatwy dostęp przez nowe technologie. Niemniej jest to bezpieczny eksperyment, który z pewnością warto przeprowadzić, chociażby po to, żeby się przekonać co jest w stanie zdziałać dla Twojego organizmu.